DEKLARACJA ONLINE

Już za chwilę zostaniesz członkiem Socios Odra Wodzisław!

1. Wypełnij formularz

Nazwisko jest konieczne aby dołączyć do stowarzyszenia!

2. Opłać składkę

Na dole ekranu widzisz widżet do opłacania składek.
Masz do wyboru 3 opcje:

1. Składka miesięczna. Kliknij w wybraną kwotę odpowiadającą Twojej randze i dokonaj wpłaty. Czynność wykonujesz co miesiąc.

2. Składka kwartalna/półroczna/roczna. Kliknij w „inna kwota” i wpisz wielokrotność swojej składki.

3. Płatność cykliczna – podpięcie karty. Kliknij w wybraną kwotę odpowiadającą Twojej randze a następnie zaznacz opcję „miesięcznie”. System będzie automatycznie pobierał z Twojego konta określoną kwotę. 

FAQ

Pytania i odpowiedzi

Stowarzyszenie zrzesza kibiców, którzy dzięki cyklicznym wpłatom wspierają działania i rozwój Odry Wodzisław.

Stowarzyszenie można wspierać zostając jego członkiem i opłacając składki w wysokości uzależnionej od wybranej rangi socios.

Ponadto firmy mogą wpłacić darowiznę na rzecz stowarzyszenia, w zamian za co logo firmy wraz z linkiem znajdzie się na stronie internetowej naszaodra.pl.

Stowarzyszenie będzie można również wesprzeć przekazując 1% podatku za pośrednictwem fundacji.

Stowarzyszenie Nasza Odra ma zamiar być udziałowcem w klubie Odra Wodzisław. Wiąże się to z przekazywaniem co miesiąc ustalonej kwoty na konto klubu.

Stowarzyszenie może wspierać klub merytorycznie, rzeczowo jak i wolontariatem członków.

Ponadto stowarzyszenie może organizować zbiórki internetowe i kwesty na rzecz Odry.

W związku z posiadaniem udziału w klubie, określona kwota będzie co miesiąc zasilała Odrę Wodzisław.

Pozostała kwota przeznaczana jest na wybrany cel na podstawie głosowania wszystkich socios. Cele pod głosowanie proponują wszyscy socios, a zarząd wybiera maksymalnie trzy i poddaje pod głosowanie. Przykładowe cele: dalsze oszczędzanie, obchody 100-lecia, wynajęcie dmuchanego zamku na mecz itp.

Liczba głosów zależy od posiadanej rangi socios.

Nie, zarząd i wszyscy członkowie działają społecznie na zasadzie wolontariatu.

Jedynym wyjątkiem może być zatrudnienie osoby lub firmy do wykonania zadania, którego stowarzyszenie nie jest w stanie zrobić swoimi siłami. Wymaga to jednak zgody Zebrania Członków stowarzyszenia.

Wypełnij deklarację członkowską, podepnij kartę debetową do systemu składkowego lub opłać przelewem składkę miesięczną, kwartalną, półroczną lub roczną.

O przyjęciu deklaracji zostaniesz poinformowany mailem.

Naszym celem jest bezinteresowna pomoc klubowi, dlatego nie oczekujemy żadnych ulg.  Nie mniej stowarzyszenie będzie ściśle współpracować z klubem i na pewno pojawią się ciekawe możliwości dla członków.

Docelowo „Nasza Odra” chce również współpracować z lokalnymi przedsiębiorcami i wypracować zniżki zakupowe dla członków stowarzyszenia.

Aby zautomatyzować proces poboru składek, składki członkowskie będą opłacane poprzez podpięcie karty debetowej do systemu płatniczego. Podobnie, jak jest to w przypadku abonamentów w serwisach VOD.

Druga opcja to opłacenie składki przelewem z góry na kwartał, półrocznie lub rok.

Tak, możesz zwiększyć jak i zmniejszyć swoją rangę socios. Wystarczy wysłać wiadomość na e-mail kontakt@naszaodra.pl

Tak, w każdej chwili możesz zawiesić opłacanie składek z ważnych powodów jak i zrezygnować z członkostwa. Wystarczy wysłać wiadomość na e-mail kontakt@naszaodra.pl

Przewiń do góry