DEKLARACJA ONLINE

Już za chwilę zostaniesz członkiem Socios Odra Wodzisław!

1. Wypełnij formularz

Podaj imię i nazwisko osoby, która zaprosiła Cię do socios
Nazwisko jest konieczne aby dołączyć do stowarzyszenia!
0
 characters

2. Opłać składkę

Na dole ekranu widzisz widżet do opłacania składek.
Masz do wyboru 3 opcje:

1. Składka miesięczna. Kliknij w wybraną kwotę odpowiadającą Twojej randze i dokonaj wpłaty. Czynność wykonujesz co miesiąc.

2. Składka kwartalna/półroczna/roczna. Kliknij w „inna kwota” i wpisz wielokrotność swojej składki.

3. Płatność cykliczna – podpięcie karty. Kliknij w wybraną kwotę odpowiadającą Twojej randze a następnie zaznacz opcję „miesięcznie”. System będzie automatycznie pobierał z Twojego konta określoną kwotę. 

FAQ

Pytania i odpowiedzi

Stowarzyszenie zrzesza kibiców, którzy dzięki cyklicznym wpłatom wspierają działania i rozwój Odry Wodzisław.

Stowarzyszenie można wspierać zostając jego członkiem i opłacając składki w wysokości uzależnionej od wybranej rangi socios.

Ponadto firmy mogą wpłacić darowiznę na rzecz stowarzyszenia, w zamian za co logo firmy wraz z linkiem znajdzie się na stronie internetowej naszaodra.pl.

Stowarzyszenie będzie można również wesprzeć przekazując 1% podatku za pośrednictwem fundacji.

Stowarzyszenie Nasza Odra ma zamiar być udziałowcem w klubie Odra Wodzisław. Wiąże się to z przekazywaniem co miesiąc ustalonej kwoty na konto klubu.

Stowarzyszenie może wspierać klub merytorycznie, rzeczowo jak i wolontariatem członków.

Ponadto stowarzyszenie może organizować zbiórki internetowe i kwesty na rzecz Odry.

W związku z posiadaniem udziału w klubie, określona kwota będzie co miesiąc zasilała Odrę Wodzisław.

Pozostała kwota przeznaczana jest na wybrany cel na podstawie głosowania wszystkich socios. Cele pod głosowanie proponują wszyscy socios, a zarząd wybiera maksymalnie trzy i poddaje pod głosowanie. Przykładowe cele: dalsze oszczędzanie, obchody 100-lecia, wynajęcie dmuchanego zamku na mecz itp.

Liczba głosów zależy od posiadanej rangi socios.

Nie, zarząd i wszyscy członkowie działają społecznie na zasadzie wolontariatu.

Jedynym wyjątkiem może być zatrudnienie osoby lub firmy do wykonania zadania, którego stowarzyszenie nie jest w stanie zrobić swoimi siłami. Wymaga to jednak zgody Zebrania Członków stowarzyszenia.

Wypełnij deklarację członkowską, podepnij kartę debetową do systemu składkowego lub opłać przelewem składkę miesięczną, kwartalną, półroczną lub roczną.

O przyjęciu deklaracji zostaniesz poinformowany mailem.

Naszym celem jest bezinteresowna pomoc klubowi, dlatego nie oczekujemy żadnych ulg.  Nie mniej stowarzyszenie będzie ściśle współpracować z klubem i na pewno pojawią się ciekawe możliwości dla członków.

Docelowo „Nasza Odra” chce również współpracować z lokalnymi przedsiębiorcami i wypracować zniżki zakupowe dla członków stowarzyszenia.

Aby zautomatyzować proces poboru składek, składki członkowskie będą opłacane poprzez podpięcie karty debetowej do systemu płatniczego. Podobnie, jak jest to w przypadku abonamentów w serwisach VOD.

Druga opcja to opłacenie składki przelewem z góry na kwartał, półrocznie lub rok.

Tak, możesz zwiększyć jak i zmniejszyć swoją rangę socios. Wystarczy wysłać wiadomość na e-mail kontakt@naszaodra.pl

Tak, w każdej chwili możesz zawiesić opłacanie składek z ważnych powodów jak i zrezygnować z członkostwa. Wystarczy wysłać wiadomość na e-mail kontakt@naszaodra.pl